Julchoklad julgodis - Julchoklad julgodis inter candy

×

Julsäck Carl Larsson Jul i HBG Inter Candy

90550
317,89 kr
Del av förpackning = 1600 g
2.861,05 kr
Hel förpackning = 9*1600 g
Lagt i kundvagnen
Jmf.pris: 198,68 kr/kg
Lagerinfo »
Säsongsvara jul

Classic Collection Caluwè Artisan

9012900
476,89 kr
Del av förpackning = 835 g
4.768,94 kr
Hel förpackning = 10*835 g
Lagt i kundvagnen
Jmf.pris: 571,13 kr/kg
Lagerinfo »
Säsongsvara jul

Guldbox Stor Inter Candy

90547
455,69 kr
Del av förpackning = 2200 g
2.734,16 kr
Hel förpackning = 6*2200 g
Lagt i kundvagnen
Jmf.pris: 207,13 kr/kg
Lagerinfo »
Säsongsvara jul

Julsäck Jutesäck Grön Inter Candy

90801
339,09 kr
Del av förpackning = 1855 g
2.034,56 kr
Hel förpackning = 6*1855 g
Lagt i kundvagnen
Jmf.pris: 183,10 kr/kg
Lagerinfo »
Säsongsvara jul

Julsäck Jutesäck Natur Inter Candy

90804
137,69 kr
Del av förpackning = 750 g
2.065,41 kr
Hel förpackning = 15*750 g
Lagt i kundvagnen
Jmf.pris: 183,59 kr/kg
Lagerinfo »
Säsongsvara jul

Julsäck Jutesäck Röd Inter Candy

90800
243,69 kr
Del av förpackning = 1230 g
1.949,55 kr
Hel förpackning = 8*1230 g
Lagt i kundvagnen
Jmf.pris: 204,44 kr/kg
Lagerinfo »
Säsongsvara jul

Leatherbox Picasso Pralines

9013100
295,63 kr
Del av förpackning = 500 g
1.773,80 kr
Hel förpackning = 6*500 g
Lagt i kundvagnen
Jmf.pris: 591,27 kr/kg
Lagerinfo »
Säsongsvara jul

Merry Christmas Premium Belgian Chocolates ICXS

90130000
295,63 kr
Del av förpackning = 545 g
2.365,07 kr
Hel förpackning = 8*545 g
Lagt i kundvagnen
Jmf.pris: 542,45 kr/kg
Lagerinfo »
Säsongsvara jul

Nötknäppare 3 färger Inter Candy

90560
95,29 kr
Del av förpackning = 435 g
1.143,53 kr
Hel förpackning = 12*435 g
Lagt i kundvagnen
Jmf.pris: 219,07 kr/kg
Lagerinfo »
Säsongsvara jul

Sea Shells Singelpackade Atlantis

9013300
41,23 kr
Del av förpackning = 200 g
247,40 kr
Hel förpackning = 6*200 g
Lagt i kundvagnen
Jmf.pris: 206,17 kr/kg
Lagerinfo »
Säsongsvara jul

Smällkaramell Inter Candy

90548
116,49 kr
Del av förpackning = 600 g
1.048,45 kr
Hel förpackning = 9*600 g
Lagt i kundvagnen
Jmf.pris: 194,16 kr/kg
Lagerinfo »
Säsongsvara jul

Tentazioni Medium oval Rovelli

11300
126,03 kr
Del av förpackning = 260 g
756,20 kr
Hel förpackning = 6*260 g
Lagt i kundvagnen
Jmf.pris: 484,75 kr/kg
Lagerinfo »
Säsongsvara jul

Tentazioni XL Rovelli

113010
211,89 kr
Del av förpackning = 455 g
1.271,36 kr
Hel förpackning = 6*455 g
Lagt i kundvagnen
Jmf.pris: 465,70 kr/kg
Lagerinfo »
Säsongsvara jul

Truffles Assorted Picasso

9013102
94,23 kr
Del av förpackning = 165 g
1.130,81 kr
Hel förpackning = 12*165 g
Lagt i kundvagnen
Jmf.pris: 571,12 kr/kg
Lagerinfo »
Säsongsvara jul

Trädröm Medium Inter Candy

90505
233,09 kr
Hel förpackning = 1*950 g
Lagt i kundvagnen
Jmf.pris: 245,36 kr/kg
Lagerinfo »
Säsongsvara jul

Trädröm XL Inter Candy

90504
413,29 kr
Hel förpackning = 1*1900 g
Lagt i kundvagnen
Jmf.pris: 217,52 kr/kg
Lagerinfo »
Säsongsvara jul
105 produkter
533 produkter
125 produkter
650 produkter
156 produkter
253 produkter
326 produkter
202 produkter
249 produkter
448 produkter
341 produkter
1491 produkter
221 produkter